Osmanlı Edebiyatı Çalışmaları Bibliyografyası Veritabanı Animasyon Animasyon Animasyon Vertical Dissolve-Border
E-Posta Adresi
İleti Başlığı
Adı

İletişim için yukarıdaki formu doldurunuz. e-posta ve başlık alanları zorunlu olup, bu alanlarda geçerli bilgi bulunmadıkca İleti Gönder tuşu çalışmaz.

Site ve veritabanı güncellemesi ile sitede yayınlanmış haberleri öğrenmek isterseniz iletinizin başlığına ‘üyelik’ yazınız.

E-posta adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve istenmeyen iletiler gönderilmeyecektir. Sizden üyelik isteğinizi doğruladığınıza dair bir ileti aldıktan sonra adresinizi listemize ekleyeceğiz. Bundan dolayı, üyelik talebinizi içeren e-posta adresinize üyelik isteğinizi doğrulamanız için bir ileti göndereceğiz. Lütfen, üye olmamakla ilgili iletiyi gözardı ediniz.

Üyelik iptali için, adres listesinde ‘Üyelik-İptali’ bağlantısını tıklamanız yeterlidir. Bu işleminiz sizinle ilgili tüm bilgilerin sistemimizden silinmesini sağlayacaktır.

Bu sayfa sitenin Türkçe sayfası olup buradan üye olduğunuz takdirde size gelecek e-postalar Türkçe olacaktır. e-postaları İngilizce almak isterseniz bu sitenin İngilizce versiyon İletişim sayfasından üye olunuz.

Üyelik için başvurduğunuz halde isteğinizin onaylandığına dair bir ileti alamazsanız tekrar deneyiniz. Denemeniz sırasında sistem, üye listesinde olduğunuzu bildirdiği takdirde lütfen yukarıdaki formu kullanarak yöneticiyi durumdan haber ediniz.

İletinin Biçimi

Size gönderdiğimiz iletiler HTML (web sayfası) biçimindedir. İletileri alma ve okuma yönteminizin farklılığından dolayı sisteminiz iletilerimizin görüntüsünü doğru olarak vermeyebilir.

Üyelerimizin karşılaşabilecekleri sorunu en aza indirmeyi amaçlamakla birlikte dünyada farklı ve değişik yöntem kullanan e-posta okuyucuları bulunmakta ve kullandıkları yöntem HTML biçimindeki iletileri düzgün görüntülemesi söz konusu olabilmektedir.

Bundan dolayı, gönderdiğimiz e-postalar iletilerimizin ‘plain text’ halini de içermektedir. İletinin görüntülenmemesi durumunda iletiyi ‘plain text’ olarak açabilirsiniz.

;